Předběžný los soutěže mladších žáků v ročníku 2009-2010

TRÉNINKY pravidelně pondělí,středa, pátek Sraz v 16:15 u kabin !
PLATÍ I PRO KLUKY NAROZENÉ 99 a zřejmě i 2000 !
Omluvy u trenérů Ličmana a Daniše (viz kontakty)
Pozor ! V týdnu může dojít i ke změně a místo tréninku se hraje přátelák. Ty jsou 2-3 dny dopředu avizovány na webu a trénink se tak automaticky ruší. Pokud hráč pravidelně chodí na tréninky, ví to včas. Pokud ne (byl nemocný apod) je obvyklé se dotázat tel. u trenérů (kontakty na webu).Platí to dohromady pro st. i ml. žáky, neboť je celkem kolem šestnácti kluků a vzájemně si vypomáháme.

Mladší žáci by postupně měli hrát ve Skřivanech (Sobota 5.9 od 15h, doma přivítají Lhotu p.L., následně po týdenní pauze FC Źákyně HK, pojedou do Smiřic (loni v krajském přeboru), doma hrajeme se Stěžery, v Třebši B (nově založený záložní tým, výsledek silného ročníku z loňských elévů), Doma s tradičním soupeřem Novým Bydžovem C, a závěr podzimu odehrajeme v Červeněvsi).
PODZIMNÍ LOS SPOLEČNĚ s TERMÍNY JE VPRAVO NAHOŘE V KALENDÁŘI. PODROBNOSTI K ZÁPASUM BUDOU TRADIČNĚ V SEKCI: MISTROVSKÁ SOUTĚŽ.

Seznam zapasu s terminy jsem

Seznam zapasu s terminy jsem o vikendu doplnil:

• do kalendare klubu
  • do "Seznamu nasledujicich akci"
  • kompletne jako excel s sekci "Ke stazeni"

Kdyz budete psat komentare k zapasum, prosim, pouzijte rovnou udalost z
kalendare - staci otevrit a zaradit ji do prislusne skupiny [idealne do
Zaci mladsi + Mistrovske zapasy]