Přípravka: - první turnaj ve Stěžerách

Ve středu 22.3. odehrajeme první ze čtyř turnajů. Sraz v 15.30 před kabinami u hasičské zbrojnice. Ti co pojedou přímo (prosím dát vědět, ať nečekáme) ve Stěžerách v 16.10. V úterý na tréninku by bylo dobré domluvit se, jak si sesedáte do aut.

Hráči si vezmou tradiční vybavení - kopačky, chrániče, gumičky na stulpny, nepromokavou bundu pro případ špatného počasí, pití, případně  lehkou svačninku nebo pišingr. V případě onemocnění prosím o včasnou omluvu.

Rodiče si vezmou shovívavost k výkonům svých dětí (teprve se fotbal učí), případně fotoaparáty ke zdokumentování prvních fotbalových kroků přípravky.

V nominaci: Vojtěch a Michal Hovorka, Tomáš Drešer, Klára a Lenka Kosinovy, Dominik Hroneš, Matěj Urban, Tomáš Lorenc, Natálie Rejnková, Jan Lankaš, Jan Horák, poslední tři místa bodou obsazena na úterním tréninku - Lukáš Farkaš, Martin Šmejsa, David Jaroš.

ve čtvrtek 23.4. trénink přípravky není !!!!

A jak jsme dopadli:

Ze Stěžer jsme se vrátili s jednou výhrou nad domácím celkem, jednou nešťastnou porážkou s Jaroměří a jednou jasnou porážkou s Třebší. I když zejména Třebeš disponovala několika kvalitními hráči, mrzí způsob jaký jsme odešli pořaženi. Většina našich borců a borkyň působila zakřiknutě a vypadalo to jako by byla na hřišti poprvé. V dalších zápasech se někteří začali probouzet a to dává naději, že další turnaje budou herně lepší. Velkou pochvalu zasluhuje Klára Kosinová, kvalitní výkon podala útočná tykadla David Jaroš a Honza Horák, v brance nám velmi pomohl Matěj Obzina. Mile překvapil Tomáš Lorenc, dobrý standart odvedl Vojta Hovorka. Ostatní zahráli spíše pod své možnosti, ale při větší bojovnosti a rvavosti půjde výkon určitě nahoru.

Chválím Klárku,ale i

Chválím Klárku,ale i Natálku i Lenďu.Velké bojovnice.