Starší žáci Černilov - Slávie H.K. B 3 : 3

V neděli 11.5.jsme přivítali tým Slávie K.H.B.Od začátku utkání bylo nasazené vysoké tempo.Do vedení jsme se dostali brankou Jana Filipa v 18 minutě.Soupeř srovnal skore o 5 minut déle.Náš tým pokračoval v tempu a druhá branka padla po prvním střídání kdy se k prvnímu kontaktu s míčem dostal Rudolf Bernart a nahrál přad branku kde byl nejdůraznější David Volter a zavěsil na 2:1.Třetí a bohužel poslední branku z naší strany vstřelil Bernart Rudolf,3:1.I když jsme mohli zvýšit náskok minimálně ještě o dvě branky,tak se nám to nepodařilo.Po výměně stran soupeř vystřídal a nasadil hráče z "A" týmu a bylo to znát.Nejprve snížili po chybě krajní zálohy a vyrovnali díky lepšímu pohybu v druhém poločase.V závěru utkání mohl P.Pavlík strhnout vedení na naší stranu,ale brankář soupeře ho vychytal.Bylo to pěkné utkání z obou stran i když první polovinu byli lepší domácí,kteří předváděli kombinační fotbal,ale druhou polovinu nás soupeř předčil svým důrazem a vůlí alespoň vyrovnat což se jim podařilo.Oba brankáři předvedli kvalitní výkon a proto remíza byla spravedlivá.

Sestava: 1 Salavec Lukáš,2 Pavlík Pavel,3 Čapek Patrik,4 Fibiger David,5 Volter David,6 Králík Ondřej,7 Filip Jan(kapitán mužstva),8 Zelenka Tomáš,9 Drahorád Oldřich,10 Benák Petr,11 Bouchal Adam,12 Bernart Rudolf,13 Gregora Filip.

Branky: Filip Jan,Volter David a Bernart Rudolf