Týniště nad Orlicí - Černilov 4:1 (poločas 0:1)

Den a noc, bílá a černá, krása a zmar... Tak se dá charakterizovat rozdíl mezi 1. a 2. poločasem v našem provedení. V prvním poločase jsme hráli kombinačně, po zemi, měli jsme šance po zpětných přihrávkách po křídelních únicích. Nastřelili jsme 2 břevna, po gólech volaly šance Kuby Hovorky, Vaška Macha, Halbiho.

Do druhého poločasu jsme nastoupili nesoustředěně, bez důrazu. Sice nám při 1. soupeřově gólu nepomohl "místní" rozhodčí, ale nesmí se stát, že se naše hra rozpadne jako domeček z karet, nesmí se stát, že v tu chvíli největší lídři týmu začnou hrát sami na sebe, začnou hrát s krvavýma očima. To je potom cesta k 4 brankovému přídělu.

Pozitivem tohoto utkání je 1. poločas (který byl asi nejlepší v našem podání v této sezoně), takže je na čem stavět. Musíme potrénovat na bránění standardních situací při použití kombinace zónového bránění s osobním bránění, na zlepšení taktiky a kázni na hřišti. Z jednoho zápasu se nehrotí svět, z úspěchů se musí člověk vždy poučit a navázat na to dobré. Úspěchy příjdou!!!

A odkaz na videozáznam : https://www.youtube.com/watch?v=zlmuLqLZglo&feature=youtu.be

Odkaz na videozáznam ze zápasu