Z Miletína (Lázně Bělohrad) bez bodu, ale po dobrém výkonu - Lázně Bělohrad - muži A 1:0 (0:0)

Po výhře s Třebší jsme do Miletína, kde hraje na jaře své zápasy tým Lázní Bělohrad, zajížděli v téměř kompletní sestavě, chyběl jen Tomáš Urban. Byli jsme připraveni na hřiště menších rozměrů, na vysokou hráčskou kvalitu týmu Bělohradu a jejich sílu v osobních soubojích. Velikost hřiště nevyhovovala ani jednomu z týmů.

V prvním poločase jsme vycházeli ze zabezpečené obrany a snažili se jsme přecházet do rychlých brejků, domácí ale měli více ze hry, dvakrát se jim podařilo projít po špatném odkopu středem hřiště, jedenkrát zahrozili ze standardní situace, nás dvakrát zacrhránil výborně chytající Lukáš Voltr a jednou tyč. Protože ani my jsme branku nevstřelili, tak poločas skončil 0:0.

Ve druhém poločase jsme obdrželi branku po chybě ve středu hřiště, vzápětí mohl vyrovnat Radek Schod. Protože domácí neproměnili další svou šanci, tak se otevřený fotbal hrál až do konce utkání. Nám se bohužel nepodařilo vyrovnat.

I tak jsme odjížděli ze zápasu s dobrým pocitem, protože všichni kluci bojovali a na fotbal v podání obou týmu se dalo koukat.

Sestava - Voltr - Zumr, Hrubý, Kráčmer, Schwarzer - Šmied (střídal Schod), Charous, Matoušek, Ježek, Šrámek (střídal Hlína) - Markovič (střídal Štěnička)