Žáci - mladší: Mistrovský zápas s týmem Olympie HK, doma, výhra 6:3

09.10.2010 - 12:00

KDY: sobota 9.10.2010 od 10:00
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPASY: FK Černilov - FC Olympia HK C 6:3 (pol. 3:2)
SRAZ: 9:00 u kabin

SESTAVA:Gernat-Jakub Žaba-Lamla-Žídková-Horák-Jan Žaba-Kundrt-Flégl

Střídali: Drešer, Kunc, Dědek, Beneš, Šmied, Rejnek

Branky domácích: Kundrt 2x, Lamla, Dědek, Flégl, Horák

S Jirkou souhlasím, takhle

S Jirkou souhlasím, takhle špatně jsme nehráli od prvního zápasu. Rychlý gól nás ukonejšil a další snaha skoro nepřišla. Díky zkušeným Láďovi a Tomášovi jsme nakonec zabojovali a vyhráli. Ve druhém poločase byl pro mne překvapením Míra, který ukázal jeden z nejlepších výkonů.

Hodnocení utkání

V utkání proti soupeři, který se předvedl důraznou a kombinační hrou jsme první poločas zahráli nejhůře jak jsme jen mohli! Nedařilo se nám nic a jen díky zkušeným hráčům ( Kundrt, Lamla ) jsme poločas a posléze i zápas vyhráli! Utkání probereme na tréniku a bude pracovat na fyzičce i kombinaci, jak vidět i přesto že máme 3 body je toho moooc na zlepšení! Za přístup k 2. poločasu všem děkuji! Příště musíme takhle pracovat od 1. minuty utkání.