Žáci - mladší: Mistrovský zápas s týmem Skřivan, doma, výhra 4:2

06.05.2012 - 11:00

KDY: neděle 6.5.2012
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Slavoj Skřivany 4:2 (2:0)

Branky: 2x Horák (jeden z PK), 2x Flégl

Krátce

On si víc určitě napíše trenér, ale dneska si naši borci zaslouží velikou pochvalu. Hráli s nejlepším týmem v okrese, nadupaným velkými a fotbalovými borci ročníku 99.
Kdežto nám se tým trochu rozpadl, takže jsme byli z půlky elevové. 99ky byly jen 2. Ale nebylo to znát.
Protože jsme znali styl hry soupeře přizpůsobili jsme tomu i taktiku. Hráli jsme 3-3-1 s tím, že stopeři vygumovali duo Kaliáš+Dome, v záloze režiroval hru Hýňa a při útocích hroťáka dobře doplňovali oba krajní záložníci.
V prvním poločase jsme hosty vůbec k ničemu nepustili, měli jen jednu střelu mimo. Kdežto z našich šancí se dvě ujmuly, pravda druhý gól jsme dali laciný, ale takové se počítají.
V druhé půlce hosté přitvrdili, přeskupili hráče a dostali nás pod tlak. Ale obrana dirigovaná skvělým Jéňou fungovala bezvadně. Dostali jsme gól na 2:1 po hodně přísné penaltě a na 3:2 po trésťáku do vinglu, který líp kopnout ani nešel. Ale důležité bylo, že jsme vždy včas odskočili na rozdíl dvou branek a mohli hrát relativně v klidu.
Pánové a dámo, smekám ! Dneška jste si výhru odmakali a zasloužili.
Elévkům moc, moc, děkujeme za pomoc.

Poděkování

I já blahopřeji a děkuji!! Velmi dobrý výkon, špička povzbuzování rodičů a dalších!! Vyzdvihl bych výkon všech - i ostatních hráčů na lavičce. Velmi se mi líbil výkon Hýni, Honzy Žaby, Náti a především Tomáše Kadaníka!!