Žáci - mladší: Mistrovský zápas s týmem Smiřic, doma, prohra 4:8

04.09.2010 - 12:00

KDY: sobota 4.9.2010
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPASY: FK Černilov - SK Smiřice 4:8 (poločas 3:3)
SRAZ: 9:00 v kabinách

Oproti původnímu návrhu se nebude hrát dvojzápas, ale jeden zápas na 2x 30 minut. Pozitivem je že na našem OFS bylo upuštěno od zavedení ofsajdů při hře v 7+1.

Branky domácích: Kadlec, Beneš, Kundrt z PK, Flégl

Sestava: Gernat-Žaba Jakub-Žaba Jan-Lamla-Beneš-Kundrt-Horák-Dědek

střídali: Rejnek, Flégl, Kadlec

Musime pridat

Kratce info, nez se rozepisi treneri:

Dnesni zapas meli kluci vyhrat. Po deseti minutach mohli vest 5:0 a mohl byt klid. Diky zalostne koncovce to bylo jen 2:0 a kdyz se souper vzpamatoval, tak hru srovnal a vyuzival okenek [spis oken] v nasi obrane.

Po polocase trapeni domacich vyvrcholilo. Hoste do ceho kopli tak skoncilo v brance, zato nasi se predhaneli ve spalovani tutovek. Kdyz se k tomu prida maly duraz, pomaly start na balon a chyby v obrane [dokonce jsme si dali 2 vlastence], tak se neni cemu divit.

Pravda, souper mel 2 fantasticke golmany, kteri carovali a na rozdil od Stepana u nas v pohode na vysoke balony dosahli.