Žáci - mladší: Mistrovský zápas ve Stěžerách

KDY: neděle 29.4.2012
Na hřišti ve Stěžerách
ZÁPAS: Probluz/Stěžery - FK Černilov  - 1:2 - 2x Flégl

Dnes se nám utkání moc nepovedlo  sice jsme pobrali všechny tří body ale hra neodpovídala představám! V úterý budeme trénovat, tak snad se na následující zápas připravíme lépe.

Taky si pridam

Zacatek utkani byl vyborny. Kluci a holka nastoupili s chuti a seriemi narazacek soupere doslova rozkladali. Postupem casu jsme ale vypadli ze hry. Kontaktni gol v druhe pulce vsechny znervoznel a zbytecne pak zmatkovali.
Dojeli jsme na to, ze oproti podzimu chybelo 6 lidi ze zakladu. Uz v prvnim polocase totiz klukum zacaly dochazet baterky [Nate ne, ta je neznicitelna] a se dvema lidma na stridani se v dnesnim parnu nedalo hrat v tempu. Kdyz pulka kadru z ruznych duvodu pokulhava, tak uz se kvalitni fotbal hrat moc neda. Diky vsem hracum, hlavne tem co se sebezaprenim utkani dohrali. Dnesek je treba hodit za hlavu a soustredit se na nedeli.

Dneska se mi moc libili Marta Flegl pohybem a aktivitou, Vojta Smied za bezchybny zaskok za Stepana "zlomenou ruku" Gernata a Jena, kdyz se rozbehl z balonem smerem dopredu.

Do nedele musime poresit kadr, protoze s timhle nemuzeme jit na Skrivany.