KDY: sobota 11.12.2010
KDE:
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Stěžery 5:18

Náš výkon se fotbalu moc nepodobal, domácí nás jasně přehráli. Na druhou stranu to bylo pro většinu našich borců první setkání s tímto povrchem, kdežto domácí na něj byli zvyklí.

Tentokrát to vypadá s účastí našich plejerů výrazně lépe. Aktuální stav:
Potvrzení: Hovorkáči, Mates Urban, Dominik Hroneš, Míša Palma, Náťa Rejnková, Jirka Strnad a David Hrdina
Omluvení: Kosinky, Marťa Kadaník, Honzík Lankaš, Tom Drešer

Připomínám: Důležité je vzít si pití (na sváču nebude čas, max. čokoládku o pauze), obuv s měkčí podrážkou (turfy, vosy nebo sálovky, rozhodně ne lisovky, to by bylo o zdraví), tepláky (radši silnější a horší), chrániče, dres budeme mít jen vršek.

A jak to dopadlo ?

Začátek: 14:00
Konec: 15:00

KDE:
ZÁPAS: Černilov - Třebeš A 10:17
SRAZ: 13:00 u kabin nebo 13:30 na místě

Třebešské Áčko naši borci hodně pozlobili. Hlavně v prvním poločase drželi krok (v půlce 6:8) a hráli pěkný fotbal, pak už se kvalita prosadila a soupeř odskočil. Ale náš výkon proti hodně silnému soupeři potěšil.

Naše branky: Kundrt 4x, Žaba Jan 2x, Dědek 2x, Šmied 2x

Začátek: 15:00
Konec: 16:00

KDE:
ZÁPAS: Černilov - Hořice 12:9

V sobotu 8.1. od 15 hod již hrajeme 1.kolo Stěžerské zimní ligy! Přijeďte všichni, kdo můžete. Sraz na místě je ve 14:30. Nezapomeňte si s sebou kromě standardního zápasového vybavení (chrániče+pití) vzít i tepláky. Hraje se sice na umělé trávě, ale moc trávy tam už není .... VK

Sestava: Obzina - Lamla, Daniš(4g),Šmied(2g), Ličman(1g), Dolejší(1g) a Dědek
I když na začátku to vypadalo, že jsou Třebechovičtí do nového roku nažhaveni a vyprovodí náš tým debaklem, kluci srovnali nejen hru a skóre, ale dokonce před koncem poločasu vedli. Přestávka byla za stavu 5:5. I potom Černilov dokázal ubránit snahy Třebechovic, ujal se vedení a předvedl několik dobrých kombinací,pak se přestalo běhat nabízet se a protože nebylo komu nahrát, přicházelo se o míče a Třebechovice chyby trestaly. Otočení výsledku na 6:7 přineslo ještě výraznější polevení a až v závěru korekci skóre. Hrálo se s nasazením, hlavně uprostřed zápasu drželi své týmy oba brankáři.