Konec: 12:00

KDY: neděle 13.4.2014
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A, B, C - Kunčice A, B
SRAZ: nejpozději v 9:15 v kabinách, kdo má chuť pomoct s přípravou hřiště, tak stavíme od 8:30
Nominace: všichni

I přesto, že počasí nebylo ideální sešlo se nás dost na 3 týmy a díky tomu jsme si dnes všichni zahráli víc minut.

Černilov A - Kunčice A 7:2
(Pražienková 3x, Havel 2x, Petrikovič, Briestenský)
Od začátku dobře kombinujeme, hlavně rozehra od obránců má kvalitu. V koncovce zahazujeme nebo čaruje výborný brankář hostí, přesto tam něco spadne a postupně navyšujeme skóre. V posledních minutách si necháme dát 2 laciné góly, když si všichni ještě chceme dát branku a zapomínáme bránit.

Začátek: 16:30
Konec: 18:30

Na hřišti Spartaku Police
ZÁPAS:
TJ Spartak Police - FK Černilov 1:0 (1:0)

Sestava: Cejnar - Charous, Hrubý, Šrámek, Schwarzer - P. Ježek, M. Ježek, Mindek, Štěnička - Steklý (59. Šmied), Benák

Do Police jsme dojeli ve slátané sestavě poznamené několika zraněními jen s jedním zdravým hráčem na střídání.
Podle toho i vypadal zápas. Soupeř byl lepší, vypracoval si více šancí. Dnes jsme si body nezasloužili.