Pondělí 17. Srpen 2015
Začátek: 07:40
Konec: 21.08.2015 - 16:40

O čem to je: Jde nám o to, abychom před prvním krajským mistrákem elévů/žáků měli dost natrénováno. Rodiče koncem prázdnin mají problém s hlídáním, proto děti posílají po babičkách a pak pří trénincích koncem srpna je na place víc trenérů než hráčů. Proto jsme přišli s nabídkou, jak naše malé hvězdy pohlídat a pořádně potrénovat v jednom.

Cena: 1.000,- za celý týden (tedy 200,- den)
Přihlášky: u svých oblíbených trenérů. Peníze s sebou, budeme vybírat až první den srazu.

Každý den je sraz v 8:00 na hřišti (ideálně v 7:45). Tréninky prohíhají do 17:00. Pak se kluci vykoupou a budou k vyzvednutí.
Trénovat se bude po skupinach dle věku a výkonosti.
Trenérské obsazení: hlavní šéf Jirka Havlas, trenéři Tomáš Urban, Tomáš Schwarzer, Tomáš Markovič, Tomasz Raszka, Lukáš Daněk, Michal Šmied.
Co s sebou: věci na trénování (triko, trenky, chrániče, kopačky, lahev na pití), ručník, mýdlo a přijít v civilu, ve kterém půjdeme na oběd. Florbalová hůl kdo má, pálka na pinčes. Oblečení přizpůsobte počasí.

Úterý 18. Srpen 2015

Středa 19. Srpen 2015

Čtvrtek 20. Srpen 2015

Pátek 21. Srpen 2015
Konec: 16:40

Neděle 23. Srpen 2015
Začátek: 17:16

Branky: 38. Markovič a 61. Matoušek - 25. Jiřík a 45. Karanský
ŽK: 2 - 1

Sestava: Voltr - Zumr, Kráčmer, Hrubý V., Schwarzer - Ježek P. (83. Ježek M.), Charous, Štěnička, Hrubý J. (77. Šrámek) - Matoušek, Markovič (61. Schod)

Sestava Libčany: Tošovský - Mařas, Bořke (58. Jelínek), Černý, Hubička, Homoláč, Jiřík, Polyakov (77. Klouda), Karanský, Hůlka, Mádlo

Dnes jsme viděli vynikající utkání a kvalitu z obou stran. Velkého favorita celé soutěže jsme hodně potrápili a při troše přesnosti v druhém poločase jsme mohli i porazit, ale jasné šance Schoda, Hrubého nebo Matouška neskončily v síti. Branky hostí padly po parádních střelách z kraje šestnáctky, naše - první po samostatném nájezdu a druhá po krásném trestném kopu. Penalty - nedali jsme ani jednu ze čtyř, na tuto disciplinu se musíme zaměřit i při tréninku.

Neděle 30. Srpen 2015
Začátek: 00:00
Konec: 12:00

KDY: neděle 30.8.2015
KDE: doma
SRAZ:
nejpozději 8:00 hod. u kabin
Jičín, Třebechovice, Roudnice
Nominace: všichni, vyhlašuji stav nouze, půlka hráčů je ještě na prázdninách, takže nás bude tak tak

Vemte si dost pití, chrániče, kopačky, něco malého k zobnutí. Určitě si pořádně zahrajeme.

Černilov - Jičín 1:6
(Voslař)
Soupeř byl fyzicky na mladší žáky neskutečně disponovaný. Takže kromě fotbalovosti byla průměrná výška o hlavu než naše, takže nebyla šance. Vytáhlý hroťák s číslem 11 a knírem, byl podle zápisu dokonce ročník 2004, holt dobře živený, byť si podle fotky není nijak podobný. Pro Honzíka byl nadlidský úkol ho ubránit.
Ke všemu se hned z kraje zraní špílmachr Krejzič (soupeř se mu projde po kotníku) a Míru Ringela tahá acholivka. Přesto jsme předvedli výborných 10 minut v druhé půli, kdy jsem si vypracovali šance a jednu proměnili.

Černilov - Třebechovice 1:6
(Chudý)
Zápas blbec. Mezihra vcelku vyrovnaná, ale vždycky "vymyslíme" nějakou pěknou příhru nebo nedůraz a posíláme soupeře lacině do šancí. Hlavně v obraně všechno špatně - řekmene si jak hráče rozebíráme a o 5 minut poději na hřišti 2 lidé letí na jednoho hráče s baloném. Pozitivem snad jen, že po zatejpování se rozehrál Krejzič.

Černilov - Roudnice 2:4
(Krejzič 2x)
Zápas lepší, mezihra vyrovnaná. Šancí máme hodně, ale dost nedáme. Hlavně nejsme schopni udržet špílmachra hostí Chvojku, ten byl rozdílovým hráčem.

Dnes se mi líbili - Míša v kase a v poli Krejzič, Chuďas a Maty Štandera. Což je málo. Ale je od čeho se odpíchnout.
Musíme poctivě trénovat a výsledek se dostaví. Nemůžeme čekat, že když několik hráčů nevidělo přes prázdniny balón, tak budeme všechny válcovat.

Proto se na VŠECHNY těším v úterý a čtvrtek od 17ti na tréninku.
Slávek

Středa 2. Září 2015
Začátek: 17:30
Konec: 19:35

Branky: 47. Matoušek - 34. Havrda
ŽK: 1 - 3

Sestava: Voltr - Zumr, Kráčmer, Hrubý V., Schwarzer - Schod, Charous, Štěnička, Hrubý J. - Matoušek, Markovič
(61. Ježek P.)

Sestava Slávia: Moník - Šolc, Mottl, Lán, Hloušek (81. Klicnar) - Brázda (90. Špaček), Linhart, Dostál (46. Horák), Erber (46. Hutla) - Havrda, Derner

V první půli se hrála vyrovnaná a kvalitní kopaná bez větších šancí. Hosté jednou vzorově pronikli za obranu a osamocený Havrda zkušeně skóroval, naši borci měli 2 nadějné šance po akcích Honzy Hrubého.
V druhé půli se poměr sil změnil. Domácí ovládli hru a soupeře zatlačili. Aktivní výkon odstartovala rychlá branka Tomáše Matouška a hosté pod tlakem do konce utkání bránili remízu. Zamrzí hlavně šance Radka Schoda, která skončila na tyčce.
V penaltách se nám v poslední době nedaří, i tentokrát je ovládl brankář soupeře.

Neděle 6. Září 2015
Začátek: 00:15
Konec: 11:54

KDY: neděle 6.9.2015
KDE: na Novém HK
SRAZ: nejpozději 8:15 hod. na místě
Nový HK, Chlumec, Roudnice
Nominace: všichni

Jedu z Černilova okolo 8mé, počítám, že beru Honzíka doma. Jinak mám volno.

Sobota 12. Září 2015
Začátek: 00:00
Konec: 12:00

KDY: sobota 12.9.2015
KDE: v Třebechovicích
SRAZ: nejpozději 8:15 hod. na místě
Chlumec, Třebeš, Třebechovice
Nominace: všichni

Jedu z Černilova okolo 8mé, beru Honzíka a Kubase.
Formát je klasický 3 zápasy po sobě - 2x 15 minut.

A jak to dopadlo ?

Černilov - Chlumec 0:4 (0:2)
()
Do utkání jsme vstoupili hodně ospale, nechytili jsme začátek a poměrně brzy inkasovali. Celý zápas se nám nedaří v zakončení a soupeři se nás podaří ještě několikrát přečíslit.