Začátek: 10:00
Konec: 12:00

KDY: neděle 12.9.2010
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Kratonohy, Černilov B - Lhota p.L., Černilov A - Lhota p.L., Černilov B - Kratonohy, Černilov A - Černilov B
SRAZ: 9:15 v kabinách
NOMINACE: všichni

Do soutěže jsme přihlásili 2 týmy, protože se změnil systém na 4+1 a chceme aby si všichni naši borci pořédně zahráli. Zatím jsme na tréninku ale nebyli více jak v 7mi a v neděli potřebujeme minimálně 10 borců do hry. Tož uvidíme.

Diváků : 25
Sestava: Kollátor - Lamla, Hlaváč, Jan Žaba (36 Rejnek), Obzina - Šmied (55 Krištof), Kundrt (k), Dolejší, Jak. Žaba (25 Horák) - Dědek, Krištof (15 Flégl)

Info z webu OFS:
"Od 5. minuty domácí vedli, pak se dlouho trápili a neproměňovali šance. Pojistku dal až v 82. minutě Martin Chára po pěkné individuální akci.
Fakta - branky: Jilemnický, Chára, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 70, rozhodčí Vízek.
Sestavy -
Lovčice: Appl - Havlíček, O.Koubek (46. Novák), D. Koubek (53. Volejník), Drozen (68. Hála) - Jilemnický, Hošek, Tůma, Hladík (63. Kupka) - Kafka, Chára.
Černilov B: Maléř - Šmied (70. Štěnička), Hryzlík, Hlína, Holeček (57. Čapek) - Havlas, Hejzlar, Imlauf, V. Hrubý - Církva, P. Hrubý (81. Matoušek)."