« Neděle 08. Září 2013 »
Začátek: 00:56
Konec: 17:00

Sraz na zápas s Třebechovice je ve u kabin ve 13:45 hodin, v případě, že pojedete rovnou do Třebechovic, tak se mi ozvěte. Nedomlouvám se na autech, předpokládám, že rodiče se budou chtít jet podívat, je to blízko.

Účast všichni, omluveni Bertík Horák, nic nevím o Kubovi Chudém.

Jarda Pokrupa - 602613633, 777401707 (duální telefon)

Začátek: 08:45
Konec: 13:00

KDE: ve Lhotě pod Libčany
SRAZ: nejpozději 8:45 hod. na místě (na hřišti ve Lhotě pod Libčany)
Soupeři: FC Olympia HK B; TJ Sokol Třebeš; Roudnice/Lhota p.L.
NominaceFibír, Havelka, Hovorka, Hrnčíř, Kadaník, Kvapil, Slezák, Svatoň, Voslař, Vrabec, posila do brány Strnad, a možná ještě nějaká 2003 (uvidíme)
Omluveni: Jelínek, Krejza

Začátek: 10:00
Konec: 12:00

Na hlavním hřišti FK Černilov
SOUPEŘI: Třebechovice, Malšova Lhota
SRAZ: nejpozději v 9:15 v kabinách
Nominace: všichni

První mistrák máme úspěšně za sebou. Nejvíc nás těší účast 17-ti borců a to ještě dorazilo několik omluvenek. Když jsme před prázdninami počítali hráče po odchodu extrémně silného ročníku 2004, tak jsme si říkali jestli vůbec dáme dohromady A i B tým a teď bychom vcelku v pohodě mohli mít i Cčko. Moc nás potěšil návrat kanonýrky Nikčy.

Černilov A - Malšova Lhota 2:2
(Brož, Gušlevský)
S kvalitním soupeřem jsme předvedli slušný fotbal. Měli jsme jasnou převahu, ale nedáme tutovky. Hosté nám dali lekci z produktivity. Stále nám ale chybí větší lehkost a dynamika. Fotbalově je to dobré, ale atleticky musíme přidat.

Začátek: 15:00
Konec: 17:00

na letišti v Třebechoviích
ZÁPAS: SK Třebechovice - FK Černilov 0:1 (0:1)

Branky: Flégl

Další povedený zápas v našem podání. Už si pomalu zvykáme, že soupeři jsou o hlavu vyšší a ani dnes to nebylo jinak. Nicméně se nám daří v obraně. Zodpovědně bráníme a podnikáme protiútoky.
Domácí měli opticky více ze hry, ale jasných šancí jsme měli více my a výhru hodnotíme jako zaslouženou. Nepodařilo se nám v druhé půlce proměnit žádný z brejků ani standardek (tam tedy máme hodně co dohánět),  takže ke konci zápasu jsme museli nechat na place jen to nejstarší a fyzicky nejlépe disponované, abychom hubenou ale cennou výhru udrželi.

Přípomínáme, že tréninky jsou v pondělí a ve středu od 17:00 a v pátek v 18:00 nás čeká zápas ve Vamberku - odjezd v 16:30 od kabin.