« Neděle 04. Květen 2014 »
Začátek: 09:15
Konec: 12:00

KDE: ve Vamberku
SRAZ: nejpozději 9:15 hod. na místě (na hřišti ve Vamberku)

Začátek: 13:00
Konec: 15:00

Na hřišti v Dohalicích
ZÁPASY: Dohalice - Černilov A, B, C
SRAZ: v 11:45 u kabin, kdo jede přímo, tak nejpozději v 12:30 na místě
Nominace:
všichni
Omluvenky: Brož, Petrikovič, Veselovský, Lovas, Márta, Šmíd, Pelouch, Sedláček, Havel

Měli jsme hrát ještě s Předměřicemi, ale ti mají hráče v karanténě, takže se protočíme jen proti domácím.

A jak to dopadlo ?

Předměřičtí sice nedorazili, ale domácí přichystalali 2 týmy, takže jsme se také rozdělili na dvě půlky a zahráli si 3 zápasy proti Dohalickým borců. Ostřílenější jsme dali do Ačka ti sehráli 3 zápasy proti ostřejšímu týmu domácích, mlaďáci si zase zahráli 3 zápasy proti začínájícím borcům domácích.

Začátek: 17:00
Konec: 19:00

Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - TJ Dvůr Králové B 2:0 (1:0)

Branky:  16. Schwarzer, 87. Charous -

ŽK: - 30. Hák V.

Sestava domácí: Cejnar - Zumr, Hrubý, Šrámek, Schwarzer - Steklý (57. Šmied ), Štěnička, Havlas Jiří, Benák (90. Voltr M.) - Bouchal (82. Charous), Hypš (66. Obzina)
Sestava hosté: Matula - Krejsa, Novotný, Machek, Gábor, Hák V., Ruprich, Hák M., Honců, Žaba, Bednář

Hosté přijeli v hodně omlazené sestavě bez hráče na střídání hlavně bránit a hrát na brejky. Naše sestava byla poslepovaná díky zraněním, přesto jsme měli stálý tlak, ale nebyli jsme přesní v koncovce. Přesto se dvě akce vydařily a hlavně druhá branka Charouse po průniku Obziny byla velice pohledná. Výhru jsme si zasloužili, hosty jsme do vážnější šance nepustili.