17. 03.
18. 03.
Začátek: 17:00
Konec: 18:00

Poslední zápas ve Stěžerách jsme sehráli s asi nejsilnějším týmem na hradecku - Třebešskými 04kami.
Karty jasně rozdané, musíme vyhrát, abysme byli celkově první.

Černilov - Třebeš 6:7 (3:3)
(Veselovský 3x, Krejza 2x, Petrikovič - karate patičkou)
Proti velkému favoritovi, který celou ligu všechny jasně přehrával jsme sehráli výborné ale nešťastné utkání. Hned v prvním střídání dáme tyč a pak břevno, dobře napadáme a soupeře k ničemu nepustíme, po chvíli je to už 3:1, ale do konce poločasu hosté srovnávají, i když na šance jsme na to byli o dost líp, ale netrefíme zařízení v dobré pozici nebo čaruje Ríša v brance Třebše. I po půli je to hra nahoru a dolu, hraje se výborný fotbal. Radost se koukat na oba týmy, kombinace Lukina s Paprikou nás dostanou na dohled celkového vítězství a ještě dvě minuty do konce vedeme o gól, jsme aktivní. Pak se ale opět prosadí rozdílový hráč soupeře Kuba Konečný a při hře na risk a 3 útočníky dostáváme ještě jednu branku.
Minimálně bodík bysme si zasloužili, ale to už je fotbal, dnes jsme však nebyli horším týmem a kluky musím moc pochválit.

Celkově jsme nakonec třetí díky stejnému počtu bodů s Třebechovicemi ale horšímu vzájemnému zápasu.

Konec: 14:00

Před začátkem mistrovské jarní sezóny jsme si střihli přáteláček v Malšově Lhotě. Domácí mají velmi kvalitní tým a dnes nás hodně potrápili. Nebyli jsme komplet, ale jakž-takž jsme se sešli, že jsme měli 3 na střídání. Sehráli jsme 3 "poločasy" na pěkně připraveném trávníků za ideálního počasí.

Černilov - Malšova Lhota 6:3
(Petrikovič 3x, Krejza 2x, Veselovský)
Dnes bylo vidět, že se zápasům na trávě zase teprve přizpůsobujeme. Zbytečně zahušťujeme malé prostory, šmrdláme to na pětníku, přihrávky jdou halově do nohy místo do běhu. Taky se ukázalo, kdo má jak natrénováno. Takže se žádná krása nekonala, ale zápas splnil účel. Chvílemi se kombinace povedla a pak jsme se dostávali do šancí. Trošku jsme hledali posty za marody, ale doufám, že příští sobotu budeme v Hoříněvsi v plné síle.