Neděle 20. Srpen 2017

SRAZ: 14:00 hod. v kabinách
Soupeř: TJ Baník Žacléř
Nominace: všichni + 05ky a Lukáš

Je mi jasný, že nám několik lidí ještě dovolenkuje, ale kdo jen trochu může, prosím doražte !
Soupeře známe z videa, natrénováno máme, takže pojďme do akce, těšíme se !!
A poznámka - do kopaček si vemte své ponožky, šlulpny starších žáků nejsou ponožkové, ale .

Jak to dopadlo ?

Černilov - Žacléř   2 : 2 (1 : 0) - (4 : 5 na penalty)
(Sekyra Martin 2x)
Dnešek byl ve znamení seznamování se s velkým fotbalem. Prvních 20 minut jsme se nastěhovali na polovinu soupeře, napadali jsme rozehrávku a vstřelili první pěknou branku po kolmici na Martina Sekyru. Pak nám došly baterky. Soupeř byl robustnější a začal toho využívat. V druhé půli jsme byli pod tlakem, ale obrana odolávala a předvedli jsme několik nadějných brejků. Naneštěstí si neodpustíme dvě úplně zbytečné chyby (malá domů a nepřesná kombinace s gólmanem), ze kterých soupeři branky doslova věnujeme. Naštěstí se Martin opět dobře zorientoval ve vápně a srovnáváme. V penaltách jsme dlouho vedli, ale ty poslední se nám nepovedlo kopnout dobře. Proměnili - Hovorka, Voslař, Bešík, Sekyra.

Sobota 26. Srpen 2017
Začátek: 14:30
Konec: 16:15

KDY: sobota 26.8.2017
KDE: na hřišti v Roudnici
SRAZ: 13:45 hod. na místě
Soupeř: Roudnice/Kunčice
Nominace: všichni žáci a elévi co jsou zdraví a doma

To jsem ještě nezažil. Máme 11 omluvenek. Soupeř k přehození zápasu vstřícný nebyl, takže ho musíme nějak odkopat.
Prosím všechny co mohou o účast a ty co se zůčastní o pevné nervy a trpělivost, horší už to nebude. Na středu by se mělo vrátit několik dovolenkářů a snad i někdo z marodů bude fit.

A jak to dopadlo?

Středa 30. Srpen 2017
Začátek: 17:36
Konec: 18:36

Rychle, krátce a stručně - jak to včera probíhalo:

Rokytnice/Vamberk - Černilov 4:0 (2:0)

Ve všední den, kdy spousta rodičů má úřední hodiny jsme si udělali "výlet" do Rokytnice v O.h. Takže koordinace dopravy byla maličko složitější.
Nakonec jsme dojeli ve slušném počtu 3 na střídání a mohli zápas odehrát.

Neděle 3. Září 2017
Konec: 16:00

KDY: neděle 3.9.2017
KDE: doma
SRAZ: 14:00 hod. v kabinách
Soupeř: Slávia HK/Malšova Lhota
Nominace: všichni + 05ky a Lukáš s Jášou

A jak to dopadlo ?

Středa 6. Září 2017
Začátek: 17:30
Konec: 19:15

pohar

Dnes se naši muži utkají
doma od 17:30 v druhém kole Poháru Hejtmana KHK s týmem Sokol Třebeš

Zveme všechny naše fanoušky, aby přišli naše borce povzbudit.

Třebeš přešla v prvním kole přes Dobrušku. Naši borci si v prvním kole poradili s krajským Rychnovem. Očekáváme tak pěkný a kvalitní sport z obou stran. Postupující si další kolo zahraje na jaře 2018.

Sobota 9. Září 2017
Začátek: 12:30
Konec: 14:15

KDY: sobota 9.9.2017
KDE: na hřišti Ve Velkém Pořící
SRAZ: 11:45 hod. na místě
Soupeř: TJ Velké Poříčí
Nominace: všichni

A jak to dopadlo?

FK Černilov - TJ Velké Poříčí   0 : 2 (0 : 0)

Neděle 17. Září 2017
Konec: 16:00

Černilov - Hoříněves 4:1 (2:1)
Fiala 2x, Sekyra, Petrikovič

Sestava: Jaroš - Havelka, Hovorka, Chudý, Voslař - Vrběcký, Bešík, Krejza, Petrikovič - Fiala, Sekyra (střídali Pelikus, Šmíd, Hroneš)

Dnešní zápas jsme odehráli ve velkém stylu, od začátku jsme byli lepší a fotbalovější než urostlí borci Hoříněvse. Loženek jsme si vytvořili na dvouciferné vítězství, ale neproměňujeme. Pouze průniky Nováka nám dělaly problém, ale Chuďas si ho po první povedené akci ohlídal a zbytek zápasu si špílmachr soupeře v podstatě nekopl. Dnes fungovalo úplně všechni - beci, záložka, hroťáci a kombinace. S podobným výkonem se můžeme měřit úplně se všemi. Hlavní je se sejít a na hřišti to odmakat. To se dnes povedlo.
Trochu jsem trnul jak si poradí mladší žáci. Měli jsme jich dnes na place 5, kteří si odehráli dopoledne svůj turnaj. Ale naprosto bez potíží odmakali i odpolední zápas na velkém hřišti a nic na nich nebylo znát.
Pochvala všem !