ZÁPAS: Třebechovice/Černilov - Dobruška 1:4

Bohužel opět zasloužené vítězství hostí.

Začátek: 15:00
Konec: 16:30

ZÁPAS: Třebechovice/Černilov - Dobruška 0:1 (0:0)

Tento zápas šlo vyhrát. Vzhledem k nedostatku hráčů hlavně starších ročníků, museli hrát i starší žáci, kteří měli v nohách už jeden zápas ...

Začátek: 17:00
Konec: 18:45

ZÁPAS: FK Černilov - TJ Velešov Doudleby 3:1 (3:1)

Branky: Kaplan 2x, Placák - Sršeň

Sestava domácí: Klofanda - Zumr, Hrubý, Urban, Schwarzer (71' Hlína Kamil) -  Kaplan, Placák, Hušek, Šrámek - Ježek (84' Maléř Jan), Linhart (53' Petrásek)

Sestava hosté: Hudousek - Kopsa (37' Langr), Raich (64' Chára), Souček, Říčař, Scholze, Hojný (79' Lyer), Bulavcsjak (53' Kudláček), Sršeň, Mazura, Bolehovský

NOMINACE: všichni samozřejmě

POZOR !!! : Od rána nám prší a je zima, takže i kdyby přestalo, tak se namácháme o trávu. Dohodli jsme se soupeřem, že utkání zrušíme, koledovali bysme si akorát o nemoc. Zápas je ZRUŠEN. Trénovat možná ještě budem, pokud se počasí zlepší, ale s dnešním zápasem nepočítejte. Hlavně v neděli se musíme sejít na mistrovské utkání v co největším počtu a zdraví.

Konec: 12:45

ZÁPAS: Jičín - Třebechovice/Černilov 12:0 (8:0)

Na hřišti AFK Probluz
ZÁPAS: Stěžery/Probluz - FK Černilov 1:6 (0:3)
SRAZ: 8:30 v kabinách nebo v 9:00 na místě
NOMINACE: všichni 1999 a 2000

Ještě jednou připomínám, že se hraje na Probluzi, čístě pro jistotu, ať se rano někde nenaháníme
S Probluzí a Stěžerami míváme potíže i samostatně, takže po fůzi se dá čekat, že to v neděli bude těžká písemka.
Připomínám včasné omlouvání, kdyby náhodou někdo nemohl.

A jak to dopadlo ?

Konec: 12:00

Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A - Malšovice, Černilov B - Třebeš C, Černilov A - Třebeš C, Černilov B - Malšovice, Černilov A - Černilov B
SRAZ: 9:00 v kabinách
NOMINACE: všichni
Omluveni: Jirka Strnad

Pro spoustu z nás to bude první mistrovský turnaj - žádný strach a nervy, je to jen pokračování tréninku, ale zábavnější. Rozdělíme se do dvou týmů - pracovní názvy A a B a každý z těchto týmu sehraje 3 zápasy po 30 minutách. Uvídíme kolik se nás sejde, chtěli bychom mít oba týmy zhruba vyrovnané. Budeme hrát 4+1 (brankář a 4 hráči v poli), ideální by bylo mít pro každý tým 9 hráčů (2 celé čtveřice na střídání).
Nezapomeňte kopačky, chrániče, pití, menší sváču a hlavně chuť se na hřišti porvat o dobrý výsledek.

SRAZ: 16:00 u kabin nebo v 16:30 na místě

Po neděli je jasné, že musíme trošku přitlačit v trénování. Na zítra jsem dohodl přátelák v Jaroměři. Musíme opravdu zapracovat na základních herních činnostech.

Vemu větší auto a budu schopen někoho pobrat. Počítám, že Myšku Hovorku naberu doma v 15:55.

Dnešek splnil účel. Ale čeká nás ještě hóódně práce.
Zkušenější borci si zahráli proti jaroměřskému ročníku 2003, který už má v kraji leccos odkopáno. A odehráli slušný zápas, když 3:4 prohráli - 2x dal branku Míša Palma a 1x Honza Lankaš. Nicméně hra obránců má stále veliké rezervy, kolikrát jsme zbytečně pouštěli soupeře do přečíslení.

Začátek: 17:30
Konec: 19:00

Na hřišti v Libřicích
ZÁPAS: SK Slávia Libřice - FK Černilov B

Pikantního soupeře přisoudil los naši borcům do osmifinále poháru.

Zápas začal až v 17:55, protože k utkání se nedostavil hlavní rozhodčí. Proto se hledala nejvhodnější, všemi respektovaná osoba, volba padla na Petra Hrubého, ten odřídil utkání velmi dobře ve stylu z půlky jako rozhodčí Jirka ze Stěžer.

Vlastní utkání bylo ovlivněno již neplánovaným odsunutím začátku a tím, že všichni hráči se snažili hrát velmi ohleduplně a nezpůsobit nějaký problém hlavnímu arbitrovi.

Průběh skóre 1:0, 1:1 (Bouchal), 2:1, 2:2 (Honza Hrubý), 3:2 Libřice z penalty asi v 85.minutě.

15. 09.
Začátek: 16:30

15.9. v Jaroměři nás čeká další přípravné utkání, protože první "mistrák" se nám nezadržitelně blíží. Účast: všichni (+ pokud může Dominik Hroneš a Jirka Strnad). Odjezd od kabin v 16hod nebo na místě v 16:30.
Jen pro pořádek připomínáme : kdo nemůže, očekáváme omluvenku - předem děkujeme rodičům za spolupráci. V+J

16. 09.
17. 09.

KDY: sobota 17.9.2011
ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Třebeš dívky 9:1 (2:1)
Nominace: všichni
Omluveni: Hovorka, Flégl, Mach, Rejnek

Prosím o účast i Rooneyho a Náťu, i když hrají následující zápas za starší elévy. Budeme je vytěžovat minimalně a jen v prvním poločase. Jsou spíše rezerva, protože nevíme v kolika lidech se sejdem. Zdravotní komplikace hlásil Míra, Mára nevědě jistě, jestli bude.
Ideální scénář je, že Rooney dá během pěti minut 3 fíky a může se jít chystat na zápas elévů .

Branky: Horák 4x, Žaba Jan 2x, Žaba Jakub 1x, Věcek, Beneš

Začátek: 11:30
Konec: 12:30

ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Třebeš B 6:4 (5:2)

Sraz v kabině max. v 10:45. Zatím máme omluvenku jen od Lenky (povinně přijede fandit), Jirky N. (hokej) a Vojty H. (celý víkend mimo HK). Nezapomeňte si zápasové vybavení a hlavně bojovou náladu! V+J

Konec: 18:15

Na hřišti FC Kostelec nad Orlicí
ZÁPAS: FC Kostelec n. Orl. - FK Černilov 2:2 (1:1)

Sestava: Klofanda - Hlína K., Hrubý V, Urban, Schwarzer (68' Zumr) - Kaplan, Placák, Hušek, Petrásek - Šrámek (54' Štěpánek), Ježek

Branky: vlastní, Kaplan z PK

18. 09.

KDY: neděle 18.9.2011

ZÁPASY: Černilov A - Nový Hradec A, Černilov B - Nový Hradec B, Černilov A - Nový Hradec B, Černilov B - Nový Hradec A
Nominace: všichni, jak jinak
Omluveni: Hovorka, Sovák, Fibír, Rejnková

FK Černilov A - FC Nový Hradec A 2:8
(Hrdina 2x)
Souboj Aček vyzněl jednoznačně. Skóre odpovídá poměru sil. Hosté byli rychlejší, důraznější a fotbalovější. Nemůžem se vymlouvat na to že hosté měli na place sedm ostrých 03-jek a u nás byly 3 ročníky 03 a 4 ročníky 04. No alespoň jsme viděli jak se fotbal má hrát a doufám, že si z toho vezmou naši borci ponaučení.

ZÁPAS: Třebechovice/Černilov - FK Chlumec n. C. 1:2

ZÁPAS: FK Černilov B - Ohnišťany 1:2 (1:2)

Branky: 40' Bouchal - 4' vlastní, 24' Kopač
ČK: 70' Hrubý Jan - 7' Bezvoda

Sestava: Maléř - Šrámek O., Havlas Jiří st., Mindek, Zumr (44' Čapek) - Hejzlar, Štěnička, Jelen (79' Krejčí), Havlas Jiří ml. - Hrubý Jan, Bouchal (62' Voltr M.)

Dnešní zápas moc fotbalové krásy nepobral. Utkání ovlivnila rychlá červená karta a nefotbalové počasí.

Na hřišti Sokola Třebeš
ZÁPAS: Třebeš dívky - FK Černilov 1:8 (1:3)
Branky: 3xŠtěpán J., 2x Natálka Ž., 2x Jiří N., 1xTomáš K.

Nominace:všichni. Odjezd od kabin v 15:15 nebo sraz na místě nejpozději v 15:45. Žádáme Vás o dochvilnost,abychom vše v pohodě stíhali.
Omluveni jsou pouze: ze zdravotních důvodů Lenka K. a Michal D. (pozdější příchod).
S sebou nezapomeňte zápasové vybavení - chrániče, pití + povzbuzující svačinku (čokoládičku, banán....). A hlavně bojovou náladu, jedeme si přece pro 3body!!!

A jak to dopadlo?

24. 09.

KDY: sobota 24.9.2011
Na hřišti Slávie HK
ZÁPAS: Slávia HK - Třebechovice/Černilov 1:2 (0:0)

Branky: Rous 2x

Výkon i zisk dalších bodů potěšil.
Stínem utkání je zraněné koleno Vojty Kollátora, někam nám ta marodka narůstá. Vojtovi přejeme brzké uzdravení !!!

Konec: 13:00

ZÁPAS: Slávia HK - Třebechovice/Černilov 4:3 (0:0)

Branky: Dolejší 2x, Hofman

Konec: 15:00

Na hřišti Háječek
ZÁPASY: Černilov A - FC Hradec A, Černilov B - FC Hradec B, Černilov A - FC Hradec B, Černilov B - FC Hradec A
SRAZ: 11:55 u kabin nebo 12:15 na místě
Omluveni: Marťa Novotný, David Hrdina, Náťa Rejnková, Míša Jelínek

Ačko - 2x remíza - 3:3 a 5:5
(Palma 8x)

Na hřišti v Malšově Lhotě (neplést s Malšovicemi)
ZÁPAS: TJ Sokol Malšova Lhota - FK Černilov 2:15 (2:10)
SRAZ: 13:15 u kabin nebo v 13:45 na místě
Nominace: všichni (z elévů Kadaník, Jukl, Šmied - naberem ho v 13:00 doma, raději i Vojta Hovorka)
Omluveni: Žídková, Mach, Rejnek, Gernat, Věcek

Na hřišti Slavoj Skřivany
ZÁPAS: Slavoj Skřivany - FK Černilov B

25. 09.

KDY: neděle 25.9.2011
ZÁPAS: FK Černilov - Bystřian Kunčice 1:2 (0:0)

Branky: 60' Placák - 47' Laštovička, 52' Brzek
ŽK: 2:7

Sestava Černilov: Klofanda - Hlína K. (86' Štěnička), Hrubý V., Urban, Schwarzer - Kaplan, Placák, Hušek, Hrubý J. (76' Šrámek) - Štěpánek (55' Ježek), Petrásek

Sestava Kunčice: Švehlík - Vincour (76' Ráliš), Janata, Charvát, Kratochvíla, Laštovička, Jankaj, Novák, Doležal (89' Hornych), Rychtera (66' Šulc), Brzek

Na hřišti Třebechovice
ZÁPAS: Třebechovice/Černilov - Červený Kostelec 7:1 (3:1)

Branky: Kundrt 4x, Dědek, Šmied, Voltr

Jasná záležitost, hlavně v druhém poločase domácí soupeře jasně přehráli.

Začátek: 13:45
Konec: 15:15

ZÁPAS: Třebechovice/Černilov - Červený Kostelec 0:2 (0:1)

Zase muselo nastoupit několik starších žáků, kteří měli už jeden zápas v nohách, takže se výsledku není co divit.

Na hřišti FK Chlumec
ZÁPAS: FK Chlumec - FK Černilov 0:1 (0:1)

Branka: 40' Hušek
Sestava: Klofanda - Zumr, Hlína K. (69' Schwarzer), Urban, Šrámek - Kaplan, Placák, Hušek (90' Čapek), Petrásek - Štěpánek (62' Mindek), Ježek (83' Štěnička)
ŽK: 62' Kučera, 64' Kopecký - 62' Štěpánek, 65' Mindek, 87' Hušek

První poločas byl jasně v naší režii. Nastřelili jsme tyč Petráskem a vypracovali si několik loženek. Ale gól vstřelil až Kuba Hušek pět minut před poločasem střelou z vápna.
V druhém poločase se náš tým soustředil na kvalitní defenzivu a když přestál několik ošemetných situací mohl se radovat ze zisku tří bodů.

Podrobnosti o utkání - ZDE

29. 09.
30. 09.
1. 10.

KDY: sobota 1.10.2011
ZÁPAS: FK Černilov - Slavoj Předměřice 8:2 (4:1)

Nominace: všichni, tentokráte bez elévů (ti se pošetří na následující zápas)
Omluveni: Marťa Flégl, Romča, marodí Hynďa a Vašek

Na střídání nás nebude mnoho. Doufáme v douzdravení některých marodů.

Branky: Horák 2x, Žaba Jan 2x, Žaba Jakub, Rejnek, Čuda, Beneš

ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Malšovice 1:3 (0:1)
Branka: Kadaník

Těšíme se na kvalitního soupeře. Sraz v kabinách v 10:45. V nominaci počítáme s Jirkou Strnadem a Dominikem Hronešem.
Omluveni: Natálka Ž.

Slávek: Trenéři si k zápasu napíší své, ale z pohledu lehce zaujatého diváka jsem nadšený. Naši borci/borky hráli bezvadně, byli fotbalovější, soupeře přehrávali a hlavně bojovali. Zápas, který se musel líbit. Samozřejmě prohra mrzí, ale jen maličko. Mám dobrý pocit, z toho že si naši přihrávali, chtěli bojovat a hlavně v druhé půlce soupeře doslova mačkali. To že nám tam nespadly loženky je věc jiná. Takovýhle zápas hráče posunuje fotbalově dál.

2. 10.
Začátek: 00:00

KDY: neděle 2.10.2011
ZÁPASY: Černilov A - Stěžery A, Černilov B - Stěžery B, Černilov A - Stěžery B, Černilov B - Lokomotiva HK, Černilov B - Stěžery A, Černilov A - Lokomotiva HK
SRAZ: 8:00 v kabinách
Omluveni: Ondra Petrikovič, Dominik, Kuba Voslař, Marťa Novotný

Oba dva naše týmy měly 2 hráče na střídání a na dnešní třízápasový program to bylo akorát. Snad poprvé jsme měli kompletní Áčko a bylo to znát. Z dnešních výkonů a hry jsem byl nadšený.

Černilov A - Stěžery A 4:3 (1:2)
(Palma 4x)
První poločas jsme se rozkoukávali. První půlku jsme se v podstatě jen bránili, protože hosté byli živější a důraznější. I přesto jsme šli do vedení z brejku, ale díky převaze hosté zaslouženě skóre otočili.
V druhé půlce už jsme srovnali hru a začali si vytvářet šance, které zužitkoval nezastavitelný Palmič.

Černilov A - Lokomotiva HK 7:0 (4:0)
(Palma 2x, Lankaš, Kadaník, Hrdina, Rejnková, Havelka)
Lokomotiva s fotbalem začíná, takže zápas byl jednoznačný. V první půlce se nám dařila kombinace, měli jsme dost času a prostoru na přihrávku. V druhé půlce jsem prohodil obranu s útokem a hra už nebyla tak plynulá. Přesto jsem rád, že všichni hráči, kromě Myšáka Hovorky v brance si vstřelili gól.

Černilov A - Stěžery B 6:1 (3:1)
(Hrdina 3x, Palma 2x, Rejnková)
Všichni byli nabuzení a v provozní teplotě, takže i když byl soupeř kvalitní, tak jsme ho doslova přejeli. První gól v podstatě z rozehry na 1:0 naše borce ještě povzbudil a celý zápas předváděli kvalitní a soustředěný výkon. Hrdinou zápasu byl David Hrdina, který dostal za úkol hlídat nejlepšího hráče na hřišti - kapitána soupeřova týmu. David nejenže hlídanému hráči zápas doslova znechutil (k ničemu ho nepustil), ale ještě krásně přihrával Palmičovi do šancí a navrch vsítil hattrick. Dařila se kombinace a opravdu bylo na co koukat.
Tohle byl zatím nejlepší výkon podzimu.

Černilov B - Stěžery B 0:4 (0:1)
Mlaďáci byli ještě jednou nohou v posteli a soupeř je zaslouženě přehrál.

Černilov B - Stěžery A 0:2 (0:0)
Výborný zápas s kvalitním soupeřem mlaďáci odehráli báječně. Ještě 5 minut před koncem drželi senzační remízu. Naše akcie drželi hlavně super gólman Jirka a čerstvě přeškolený koncák na obránce Honzík Svatoň.

Černilov B - Lokomotiva HK 3:1 (1:1)
(Strnad 2x, Brož)
Výborný výkon podtrhli naši mládežníci v posledním zápasem vítězstvím. Příkladně bojovali a hlavně v druhé půli byli lepším týmem.

Smekám před všemi hráči za dnešní paradní výkony a moc děkuji rodičům za velikou pomoc (příprava a úklid hřistě, pískání, focení, fandění ...) !

info platí, protože byl kalup s vyklizením kabin, tak přihlášky a soupravy doladíme v úterý:

INFO1: Na tréninku jsem rozdával přihlášku do fotbalové školičky. Už se mne ptali rodiče, co minule nebyli vyzvednout své miláčky po tréninku, o co jde. Jednoduše - jde o kooperaci našeho klubu se Smiřickým DDM. Pro naše hráče-hráčky se nic nemění - stále trénují a hrají s námi pod křídly FK Černilov, ale tím, že je zároveň přihlásíme do školičky pod DDM, máme šanci získat další benefity pro klub ať už tréninkové plochy (umělka, velká tělocvična) a pomůcky, tak i nové hráče. Pro Vás se nezmění vůbec nic, jen potřebujeme vybrat přihlášky.

INFO2: Chystám doobjednávku klubových souprav (tepláky, tepláková bunda, šusťákovka). Kdo má zájem hlaste velikosti. V neděli bych ji chtěl uzavřít. Samozřejmě půjde objednat i později, ale s až s další várkou více kusů.

ZÁPAS: Třebechovice/Černilov - Sokol Třebeš 1:4 (0:3)

Branka: Kundrt

J. Novotný - A. Lochman , M. Hejcman , R. Charous , T. Malý - L. Chvapil , M. Rous , M. Šmied , F. Dědek - J. Voltr , L. Kundrt
střídající : P. Konšel , P. Lovas , S. Jech

Vyrovnané utkání, kde hosté byli střelecky efektivnější.

ZÁPAS: Třebechovice/Černilov - Sokol Třebeš 0:11 (0:3)

Klasicky byl nedostatek hráčů starších ročníků, takže museli zase nastoupit žáci, kteří měli už jeden zápas v nohách.

Na hřišti Jiskry Jaroměř
ZÁPAS: Jiskra Jaroměř - FK Černilov 0:1 (0:1)

V zápase, kde padly 4 červené karty (2 na každé straně), dal jedinou branku Daniel Kaplan.

Naše sestava - Klofanda - Zumr, Hrubý Vojta, Urban, Hlína Kamil - Kaplan (Štěpánek), Hušek, Placák (Schwarzer), Hrubý Jan, Petrásek - Ježek (Linhart)

ZÁPAS: FK Černilov B - TJ Sokol Malšova Lhota A 4:3 (1:1)

Rozhodující gól vstřelil nestárnoucí Láďa Kundrt.

Branky: Hlína M., Kundrt, Bouchal, Havlas - Soukup Petr, Havelka, vlastní,
ŽK 0:1
Sestava: Šlor - Čapek, Havlas Jiří st., Mindek, Šmied (46. Hlína M.) - Havlas Jiří ml., Pešava, Štěnička, Krejčí (81. Voltr) - Jelen (71. Kundrt), Bouchal.